nashbell.com

♿⃔ ♿⃕

גלעד שליט שליט"א

תגיות: "גלעד שליט פדיון שבויים רדיפת צדק"

מדור:אקטואליה

תאריך: 2011-10-19-01-04

מרותק אל מקלט הטלויזיה ברציפות מאתמול אחר הצהרים המשך בערב, נרדם מולה ומתעורר בבוקר והיא עדיין פועלת ובבוקר ובצהרים ובערב ולא יכול לעבור לסדר יומי הרגיל. העיניים דומעות והלב מתרגש וכולי שקוע וחושב על גלעד שליט שליט"א (שיחיה לאורך ימים טובים - אמן) שלי של כולנו של הוריו של משפחתו ושל חבריו.

 

אינני מכיר את גלעד אישית. מעולם לא פגשתי אותו. לא השתתפתי במחאות. לא ביקרתי במאהל בירושלים. ליבי היה עם משפחתו עם אביו ועם אימו עם אחיו ועם סבו וסבתו. ההפגנות שקמו למענו לא נראו בעייני כיחסי ציבור עבור החייל. הם היו הרבה יותר הפגנות שנועדו לנגח את השלטון. לא את שלטון החמאס אשר חטף את גלעד, שלטון המחבלים אשר רמס את זכויותיו הבסיסיות, זה אשר מנע ביקורים של הצלב האדום, זה אשר סחט את רגשותינו למען שחרורם של רוצחים רבים אשר מעולם לא חזרו בהם ממעשיהם. ההפגנות היו כנגד השלטון שלנו, השלטון הנבחר במדינת ישראל הדמוקרטית. השילטון אשר לא חוסך מאמצים על מנת לשחרר את החייל שלנו.

 

הצעדה הגדולה ממצפה הילה אשר בגליל המערבי אל עבר ירושלים היה בעיני הפיספוס הגדול ביותר של המאבק הזה. צעדו כל הדרך עד תל אביב, ומי צעד איתם? כאמור היו אלו גורמים אשר הסיטו את המאבק כנגד ראש הממשלה. בתל אביב עשו עצירה ומשם עשו הפוגה בצעידה ונסעו באוטובוסים אל גבול רצועת עזה. יום אחד הפגינו. אולי עצרו משאית אחת או שתיים וזה היה סמלי בלבד. חזרו לתל אביב והמשיכו את הצעידה הרגלית לירושלים. להפגין כנגד בנימין נתניהו. כאילו הוא זה שמחזיק את גלעד שליט במרתפי משרד ראש הממשלה האפלים. למה לא נשארתם על גבול הרצועה? 20000 איש כמדומני יכולתם פשוט לחסום לצמיתות את אספקת הסחורות למדינת חמאסטן. הייתם יוצרים לחץ אמיתי על הגורמים האמיתיים אשר מחזיקים את גלעד בחשיכה. מי היה עוצר אתכם? העולם היה מקבל זאת כי הצדק המוחלט עימכם. כל העולם היה מתלכד סביב גלעד שליט. ראש הממשלה היה מעלים עין וטוען כי לא מדינת ישראל היא זו שחוסמת את האספקה ה'הומאניטרית' לעזה. היה מתחמק מסילוככם מהמקום ומטיח בעולם שידברו עימכם!

 

יש פעולות שאנחנו כמדינה ריבונית לא יכולים לארגן. כמו חילוץ יהודים ממדינות אויב כמו תימן - על כן יש לנו את הסוכנות היהודית. גם פעילות אזרחית שכזו כמו שהיצעתי כאן - לשם כך היה לנו אתכם, המפגינים. אבל פיספסתם את המומנטום ולא יצרתם לחץ אמיתי על החמאס ובמקום זאת צעדתם כאמור לירושלים - בעינכם האשימה האמיתית בחטיפה. אז הינה חלפה התבזבזה לה עוד שנה.

 

אבל ראש הממשלה עדיין דואג להחזרת החייל הביתה. גם אם המפגינים הרעשניים שייכים למפלגות האופוזיציה הלא יוצלחיות. ממשלת קדימה ידעה להסתבך בלבנון במלחמה מבלי שהכירה בקיומה, וכמו כן להפקיר את גלעד שליט לשלטון חמאסטן. אבל עם כל הכבוד - רק הליכוד יכול! רק ביבי עשה את הלא יאמן וחילץ מן התופת את גלעד. לא אולמרט לא פרץ וגם לא חלוץ. חוסר הכנות שלכם לאמת והסלידה שלכם ממנו או מאשתו לא מאפשרת ליושרה להתגלות ותמיד רק תהיו נגד ונגד ונגד. אז תכניסו טוב טוב לראש שלכם כי אף על פי כן ולמרות הכל בנימין נתניהו שאתם כל כך אוהבים לשנוא לריק, הוא זה אשר פעל ועשה ושיחרר את גלעד שליט שלנו.

 

שלא יהיו לכם אי הבנות בעניין. ליבי גם עם נפגעי פעולות הטרור, ובמיוחד עם משפחת פוגל מהישוב איתמר. הם הנפגעים העיקריים בעיסקה מהסוג הזה, כי אין בינם לבין ישובי המרצחים המשוחררים גדר מערכת אשר מגינה עליהם כמו זו שמגינה על תושבי מישור החוף. הם גרים במוצב הקידמי שלנו ובשבתם במקום מגינים על כל עם ישראל היושב בשפלת החוף. כמו תושבי גוש קטיף שהיו בשר התותחים של מחבלי החמאס עד אשר גורשו משם על ידי שלטון קדימה בראשותו של ראש הממשלה הכמעט מנוח מר אריאל שרון. לאחר גירוש היהודים מחבל ארץ זה הופנו התותחים אל עבר באר שבע וקרית גת, אשקלון ואשדוד, שדרות ונתיבות. למה אנחנו לא לומדים שום דבר לאורך השנים.

 

המדינה כמדינה מחוייבת להגן על אזרחיה. זוהי מהותה של מדינה. כאשר פוגעים ביהודים חייב להיות תג מחיר לדבר. וכאשר המדינה אינה מממשת את ההסכם עם האזרח ואינה מגינה עליו, נאלץ האזרח להגן על עצמו. זהו תג המחיר. האזרח מגבעת שמואל נפגע הטרור הרצחני רשאי על פי כל דין לדרוש את הצדק המיוחל גם אם רוצחי משפחתו שוחררו היום למען הצלת גלעד שליט. כן - אני בעד העיסקה שנעשתה אבל אם יחליט מי שיחליט לנקום את דם משפחתו - מבורך יהיה. והמדינה כמדינה חייבת להעלים עיין גם כאן. כל אחד שיעשה את המוטל עליו. גם למען גלעד שליט וגם למען קורבנות הטרור.

 

תג המחיר בעבור חייל בודד שלנו נקבע על ידי האויב המר העומד מולנו. בואו נמשיך את המשחק שלו. אחד לאלף? מוצא חן בעיניי. קסאם אחד שלו - אלף פגזים שלנו. קורבן אחד שלנו - אלף קורבנות להם. בית אחד נפגע אצלינו - אלף בתים משטחים להם, וזה יהיה מידתי ואף בית משפח בין לאומי לא יקבע אחרת - כי זה תג המחיר המוסכם עלינו וגם על החמאס.

 

שוב תודה רבה לך בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל הנבחר.

אנא חזור אל המקור:

שתי גדות לירדן - תג מחיר גם כן.

 

[21-10-2011] אתמול פגשתי חברת משפחה השייכת לאותה קבוצה צעקנית אשר נהגה לצאת ולהפגין למען גלעד שליט וכנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. שאלתי אותה לשלומה - וכמובן התייחסתי להרגשתה היום לגבי שחרור גלעד שליט. כמובן שהיא הביעה את שמחתה הנלהבת. לשאלתי הנוספת - האם היא תפעל עכשיו גם להודות לראש הממשלה על פועלו לשחרורו של גלעד שליט - ענתה היא לי בקרירות: לא! מה פתאום? הוא בסך הכל מלא את תפקידו...

 

הם הפעילים לוקחים את הקרדיט על שחרור גלעד שליט לעצמם. כאילו אין ראש ממשלה במדינה שלקח אחריות, נשא ונתן עם ארגון הטרור הרצחני חמאס מראשית הקדנציה שלו על מנת להביא בהצלחה חייל צה"ל חטוף בחזרה אל חיק משפחתו. צבועים - נמאסתם!

♿⃔ ♿⃕

nashbell.com